TUNİK ALTINA NE GİYİLİR?

TESETTÜR TUNİK MODELLERİ

Tesettür giyimin en önemli parçalarından biri olan tunik, uygun kombin oluşturulduğunda son derece şık bir görünüm kazandırmaktadır. En önemli sorun olan tesettür tunik altına ne giyilir sorusu, birkaç farklı kombin ile cevaplandırılabilmektedir. Yeni sezon tunik modelleri uygun bir pantolon ile son derece şık bir dışarı kıyafeti olarak kabul edilmektedir. Tunik modelleri uzun etek ile de rahatlıkla kullanılabilmektedir. 

Tunik Modelleri ile Nasıl Kombinler Oluşturulabilir?

Tunik modelleri, İslami koşullara uygun, kapalı giyinmeyi tercih eden kadınlar için vazgeçilmez üst giyim parçalarından biri olarak ön plana çıkmaktadır. Mütedeyyin kadın için iki öncelik bulunmaktadır. Bunlardan ilki el ve yüz dışında vücudunun hiçbir yerinin görünmemesi, ikincisi ise özellikle göğüs ve kalça hatlarının belirgin olmaması olarak kabul edilmektedir. 

Tunik, her iki unsuru da sağlayan ender kıyafetlerden biri olarak kabul görmektedir. İslami koşulları yerine getiren tesettür tunik, aynı zamanda şık tasarımlar olarak hazırlanmakta, uygun parçalar ile birleştirildiğinde çok özel kombinlerin oluşturulmasına imkan vermektedir. 

Tunik Kombinleri Dendiğinde Akla Pantolon Gelmektedir

Tunik kombinleri dendiğinde ilk akla gelen pantolon ile sağlanan uyum olmaktadır. Kot ya da kumaş pantolon, uygun kesimli tasarımları ile çok özel ikili oluşturmaktadır. Zaman zaman kadınların tayt tercihinde bulunduğu da görülmektedir. Tesettür tunik kalçanın altına kadar uzandığı için hatları belli etmemekte, kadınlar tayt ile de rahat edebilmektedir. 

Yeni sezon tunik modelleri arasında sıklıkla tercih edilen dantelli türleri ile dar paça pantolon ve slim fit pantolon son derece ideal bir görünüm oluşturmaktadır. Opak çorap tercihi de bu tarz üst giyim ürünleri ile de kombinlenebilmektedir. Ancak, tunik modelleri ile kombin oluşturulmadan önce nereye gidileceği ve hangi amaçla giyileceğine karar verilmelidir. Salaş görünümlü yeni sezon tunik modelleri ile altına parlak tayt kullanılarak şık bir kombin oluşturmak mümkündür. Ancak, bu tarzın uygun ayakkabı ve çanta ile de desteklenmesi gerekmektedir. Siz de tesettür giyimin en şık kombinlerini oluşturmak, rahat bir kullanım imkanına kavuşmak istiyorsanız, Elören Giyim ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır. 

neylenegiyilir

neylenegiyilir

GALERİ