TRİKO TUNİK ÜZERİNE ŞAL SEÇİMİ NASIL OLMALI?

tunik

Spor triko tunik için doğru şalı seçmek zor bir iş olabilir. Bu kadar çok tunik modeli, tesettür tunik modelleri, gömlek tunik modelleri ve spor tunik modelleri arasında triko tuniğinize en uygun şalı seçmek bunaltıcı olabilir. İster kırmızı bir tunik, ister turuncu bir tunik veya yeşil tunik arıyor olun, mükemmel şalı seçmenize yardımcı olacak bazı ipuçlarını burada bulabilirsiniz. İlk önce tuniğinizin rengini düşünün. Kırmızı tunik giyiyorsanız kırmızı bir şal harika bir seçim olabilir. Turuncu tunik giyiyorsanız turuncu bir şal iyi bir seçenek olabilir. Yeşil bir tunik giyiyorsanız yeşil bir şal mükemmel bir seçim olabilir. İkincisi, şalın kesimini ve stilini düşünün. Eşarp tarzı bir şal örgü ise tesettür tunik ile daha güzel durabilir.

Tunik Modelleri Hangi Ayakkabılar İle Giyilir?

Moda denilince tunik modelleri şu sıralar en popüler trendlerden biri. Tesettür gömlek tunik modellerinden triko tunik modellerine kadar herkese uygun bir seçenek bulunmaktadır. Ancak triko tunik görünümünüze hangi ayakkabıyı giyeceğinizi merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Gömlek tunik stilleri için, bir çift patik veya bilekte bot gibi klasik bir şey seçin. Bunlar görünümünüze daha gösterişli bir hava katacaktır. Daha rahat bir görünüm için bir çift spor ayakkabı veya sandalet giymeyi deneyin.

Tesettür Tunik Nasıl Yıkanır?

Tesettür tunik yıkamak sanıldığı kadar zor değil. Uzun süre dayanması için tesettür tunikinizi yıkarken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Öncelikle, tesettür tuniğinizin üzerindeki etikette, ona nasıl bakılacağına dair özel talimatlar olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bu, kumaşın zarar görmesini önlemenize yardımcı olacaktır. Örneğin bazı triko tunik elde yıkama gerektirirken bazıları makinede yıkanabilir. İkinci olarak tesettür tunikinizi elde yıkarken yumuşak bir deterjan ve soğuk su kullanmanız önemlidir. Bu, tuniğin renginin ve kumaşının korunmasına yardımcı olacaktır. Ayrıca çamaşır suyu veya yumuşatıcı kullanmaktan kaçınmalısınız çünkü bunlar kumaşa zarar verebilir. Üçüncüsü, tesettür tunik modelleri için elde yıkadıktan sonra fazla suyu almak için havluya sarmalısınız. Ardından, kuruması için asmalı veya bir kurutma rafına düz bir şekilde koymalısınız. Tesettür tuniği kurutma makinesine koymaktan kaçının çünkü bu bazı kumaşlarda çekme yapabilir.

neylenegiyilir

neylenegiyilir

yakın zamanda PAYLAŞILANLAR
GALERİ