TESETTÜR GÖMLEK TARZINI ELÖREN İLE YAKALAYIN!

TESETTÜR GÖMLEK

Tesettür gömlek, tunikler gibi kalçalara kadar inen uzun modellerden oluşmaktadır. Bu da tesettürlü kadınların rahatça bu gömlekleri tercih etmesini sağlamaktadır. Tercih edilen ve giyilen kıyafet ile ne kadar rahat hissedilirse gün o kadar iyi geçecektir. Bunun için seçilecek kıyafetler kesinlikle kendi tarzınıza ait olmalı ve herhangi bir sıkıntı yaşamadan rahatça hareket edebilmeyi sağlamalıdır. Tesettür gömlek bu anlamda oldukça konforlu bir kullanım sağlayacak ve gün en iyi şekilde geçecektir. Üstelik de dikkat çeken bir şıklık ile. 

Kadın gömlek dendiğinde akla pek çok model gelmektedir. Kadın giyim içerisinde yine en sevilen ve tercih edilen ürünlerden olan gömlekler, tesettür giyim için de önemli bir yere sahiptir. Gerek pantolonlarla gerek eteklerle rahatça kombinlenmesi sayesinde şıklığa hoş bir hava katan tesettür gömlek ya da kadın gömlek modelleri, her yeni günde yepyeni ürünler ile kadınların ilgisini toplamaya devam edecek. 

Yeni Sezon Tesettür Gömlek Modelleri 

Her sezon yepyeni bir dokunuş ile beğeni toplayan gömlekler, yeni sezonda da tesettür giyimde kendine oldukça ciddi bir yer edinecek. Tesettür gömlek, günlük hayatta ya da işe giderken rahatça tercih edilebilecek ürünler oldukları için yeni dokunuşlar ile modellerini farklılaştırmaya devam etmektedir. Tesettür gömlek modelleri genel olarak nelerdir diye bakıldığında karşımıza; cepli gömlek, çizgili gömlek, özellikle de mavi çizgili gömlek çıkmaktadır.

Gömlek, tek başına bir ürün olsa da ufak tefek dokunuşlar bazen bir cep bazen bir çizgi detayı ürüne oldukça farklı bir hava katmaktadır. Çizgili gömlek dendiğinde akla belirli ürünler geliyor olabilir. Ancak çizgili gömlek dendiğinde mavi çizgili gömlek her daim bu modellerde yerini alacak detaylardan birisi olacaktır.

Cepli Gömlek Modelleri ile Zenginleşen Tesettür Gömlek Dünyası

Cepli gömlek modelleri yeni sezon tesettür gömlek modelleri içinde dikkat çeken bir detay olarak göze çarpmaktadır. Göğüs kısmında bulunan bazen işlemeli bazen ince bir dokunuşla renklendirilmiş özelliği ile cepli gömlek modelleri, şıklıkları ile tesettür giyimde önemli bir yere sahiptir. Tesettür gömlek şıklığı için Elören Giyim.

neylenegiyilir

neylenegiyilir

GALERİ