TARZIN MODASI HARLEY DAVİDSON BOT

HARLEY BOT

Harley Davidson bot sevmeyen var mıdır? Elbette vardır ancak tarz ve kalite denilince ilk akla gelen bot modellerinden olan Harley Davidson, günümüzde de uzun yıllardır olduğu gibi modadır. Ve hep de moda olarak kalacaktır. İsim yapmış botlardan birisi olan ve ülkemizde de severek kullanılan Harley Davidson bot, kadın ve erkek ayakkabı dünyasında kendine oldukça ciddi bir yer edinmiş modeller arasında yer almaktadır. 

Harley bot, 7’den 77’ye herkese hitap etmektedir. Bu bot modeli yalnızca motor kullananlar için mi geçerli hala sizce? Elbette hayır. Kadınların da erkeklerin de ve elbette çocukların da severek kullandığı Harley bot, şık olmalarının yanında oldukça da sıcak tutan tam anlamıyla kışlık bir bot modelidir. Harley Davidson bot erkek fiyat olarak diğer botlardan ayrılmaktadır. Botun özelliği ve kalitesine göre fiyatlar belirlenmektedir.

Harley Davidson Botları Kadın Şıklığı

Harley Davidson botları kadın modelleri, ana renklerin hâkim olduğu dünyası ile pek çok kadının ilgi odağı haline gelmiştir. Siyah ve kahverenginin ağırlıklı olduğu bu bot modelleri arasında seçim yaparken zorlanmayacaksınız. Çünkü genel tarzı ile aynı dokunuşlar ile hazırlanan Harley Davidson bot kadın modelleri de tıpkı erkek modelleri gibi belirli bir kalıba sahiptir. 

Harley kadın botları, mini etekler ve elbiseler ile şık kullanım sağlamasının yanında taytlar ile de oldukça tarz bir görünüm oluşturmaktadır. Şunu açıkça söyleyebiliriz ki, Harley kadın botları kombinlenirken hiçbir zorluk yaratmamakta, tek başlarına bile oldukça şık ve star parça olarak dikkat çekmektedir.

Ayakkabıda Tarz Denilince İlk Akla Gelen Harley Davidson Çizme

Harley Davidson çizme, botlara nazaran daha dize kadar uzayan uzun modelleri yansıtır. Bu çizmeler pek çok kadının vazgeçilmez parçası haline gelmiş ve fazlasıyla sevilmiştir. Harley çizme giyip de kendini rahat hissetmeyen bir kadına rastlamak oldukça güçtür. Bundan dolayı Harley Davidson çizme kadın modelleri, önce rahatlığa sonra da tarza hitap eder. Tarzınıza şıklık katmak için tercih edeceğiniz Harley kadın ve erkek bot çeşitleri DGN’de 

neylenegiyilir

neylenegiyilir

yakın zamanda PAYLAŞILANLAR
GALERİ