SALLANTILI ALTIN KÜPE, GELENEKSELLİK İLE MODERNLİĞİN HARMANLANDIĞI ZARAFETİ SUNUYOR!

sallantılı altın küpe

Takıda geleneksel ve modern şıklığını birlikte sunan sallantılı altın küpe, modası geçmeyen, kadınların kulaklarındaki yerini her dönem alan takı olarak dikkat çekmektedir. Altın küpe modelleri arasında en çok tercih edilen tasarımlar olarak dikkat çeken sallanan küpe, taşlı süslemeleri ile kullanıcısına hem tarz hem de değer katıyor. Farklı bir zarafet kazandıran zincir küpe modelleri, özel davetlerde sade bir şıklık sunmaktadır.

Sallantılı Altın Küpe Modası Geçmeyen Ender Takılardan Biridir

Hızla değişen, gelişen ve yeni tasarımlar ile kadınların huzuruna çıkan takı sektörü buna rağmen sallantılı altın küpe modellerinden asla vazgeçmemektedir. Takı sektöründe modası geçmeyen ender ürünlerden biri olarak kabul edilen sallanan modeller, farklı tasarımlar ile çok daha cazip hale gelmektedir. 

Dünün klasik altın küpe modelleri, genel itibariyle geniş halkalı ve sallantılı modelleri ile klasik haline gelmiştir. Kadınların bu tarz modellerden vazgeçmemeleri, takı sektörünün bu alanda ilerlemesinin önünü açmıştır. Kadınların ilgisini çeken modellerin farklı tasarımları modernize edilmesi, talebin daha da artmasının temelini oluşturmaktadır. 

Sallantılı altın küpe modelleri farklı dokunuşlar ile renklendirilmekte, ilave edilen taşlar ile çok daha şık hale getirilebilmektedir. Kadınların günlük yaşamlarının yanı sıra özel günler ve davetlerde de vazgeçilmez takılarından biri olan sallanan küpe, sadelik ile şıklığı birleştirmektedir. 

Sallanan Küpe Modelleri Arasında Zincir Küpe Modelleri de İlgi Görmektedir

Sallanan küpe modelleri, klasik tarzın dışına çıkıldığı tasarımlar ile de dikkat çekmektedir. Bu modellerin başında gelen zincir küpe kadına ayrı bir hava ve tarz katmaktadır. Bu modellerde birden fazla zincir kullanılmakta, kulakta ayrı bir tarz oluşturması sağlanmaktadır. Son derece zarif bir tasarıma sahip olan modeller, günlük ve spor kullanıma olduğu kadar, özel davetler için de sade bir şıklık sunmaktadır. Özellikle gece kıyafetlerinin kombinlenmesinde kullanılan zincir küpe modelleri, kıyafetten rol çalmadan, sade bir tamamlayıcı özellik katmaktadır. Siz de sallantılı ya da zincir modelli küpeler almak, sade bir şıklık elde etmek istiyorsanız Altıntaş Online ürünlerini denemenizde yarar olacaktır. 

neylenegiyilir

neylenegiyilir

GALERİ