PAMUKLU ÇITÇITLI BADİ: BEBEĞİNİZ İÇİN İDEAL SEÇENEK

bebek badi

Bebek badi, yeni doğan dünyaya gözlerini açtığında ilk kıyafeti olarak giydirilmektedir. Son derece hassas ve dış etkenlere karşı savunmasız olan bebek pamuklu çıtçıtlı badi ile koruma altına alınabilmekte, vücut ısısı kontrol altında tutulabilmektedir. Yaz dönemleri için askılı çıtçıtlı badi bebek için en ideal seçim olarak kabul edilirken, kış dönemlerinde ise bebek badi uzun kollu modelleri kullanılmalıdır.

Sağlıklı Bebek Badi Modelleri İle En Kıymetlinizi Koruma Altına Alın

Bebek dünyaya geldiği ilk andan itibaren vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alan bebek badi modelleri seçimi en çok dikkat gerektiren ürün olarak kabul edilmektedir. Bebekler dünyaya geldiklerinde dış etkenlere karşı savunmasız olmakta, değişken hava koşullarına uyum sağlamakta zorlanmaktadırlar. Bu nedenle ebeveynler seçimleri ile bu güvenceyi sağlamalıdırlar. 

Bebek badi modelleri, yeni doğanın ilk kıyafeti olarak dikkat çekmektedir. Doğumdan hemen sonra giydirilen kıyafetin son derece özellikli olması kaçınılmaz bir gereksinim olarak öne çıkmaktadır. Kullanılacak ürünün tamamen doğul malzemelerden üretilmiş olduğuna dikkat edilmeli, sentetik içeren kıyafetlerden uzak durulmalıdır. Bebek için en ideal malzeme pamuk olarak kabul edilmektedir. 

pamuklu çıtçıtlı badi

Pamuklu Çıtçıtlı Badi Hem Koruma Hem Konfor Sağlar

Son derece doğal olan pamuklu çıtçıtlı badi, bir yandan yeni doğanın hassas cildini yumuşacık sararken, bir yandan da alerjik reaksiyonlara karşı koruma altına almaktadır. Pamuğun yumuşaklığı, bebeğin hassas cildinin ihtiyaç duyacağı en önemli unsurlardan biri olarak kabul edilmektedir. Bu sayede bebeğin narin cildi tahriş olmayacak, konforu artacaktır. 

Pamuklu çıtçıtlı badi, ilk dönemlerde sık sık altı değiştirilmek zorunda kalınan bebeğin rahatını da artıracaktır. Çıtçıtları sayesinde kullanım kolaylığı sunacak olan ürün, bebeğin altının hızla değiştirilmesine imkan tanıyacak, bu sayede yeni doğan rahatsız olmayacak ve huysuzlanmayacaktır. 

Bebek kıyafetleri seçimi yapılırken mevsime uygunluk da aranması gereken özellikler arasında yer almalıdır. Yaz dönemlerinde sıcağa karşı koruma altına alınması gereken yeni doğan için askılı çıtçıtlı badi bebek modelleri ideal seçim olacaktır. Askılı çıtçıtlı badi bebek için hem rahat, hem de konforlu bir süreç yaratacaktır. 

Bebek badi uzun kollu modeller ise kış dönemlerinin kıyafeti olarak değer kazanmaktadır. Uzun kollu yapısı sayesinde bebeğin soğuğun etkilerini hissetmesini önleyecek olan bebek badi uzun kollu modelleri, yeni doğanın üşütüp hasta olmasını da engelleyecektir. 

Siz de bebeğinize konforlu badiler almak istiyorsanız Baby Çapa en doğru adres olacaktır. 

neylenegiyilir

neylenegiyilir

GALERİ