İKİ RENKLİ EŞOFMAN TAKIMI MODELLERİ

eşofman takımı modelleri

Spor giyimin en özel parçalarından biri olan iki renkli eşofman takımı, hem günlük yaşam hem de spor etkinliklerinde kullanılan kıyafetlerden biri olarak kabul edilmektedir. Son dönemlerde etkili bir akım haline gelen eşofman takımı modelleri, sokak modasının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Düz paça eşofman altı ile desteklenen erkek eşofman takımları, şık ve sportif giyimin temelini oluşturmaktadır. 

Erkek Eşofman Takımı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Erkek eşofman takımı seçiminde uyulması gereken bazı kriterler bulunmakta, seçim sürecinde titiz davranmak kullanım konforunu maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Seçim sürecinde kullanılan kumaş, beden ölçüsü, ürün kalitesi ve mevsime uygunluk üzerinde durulması gereken kriterler olarak öne çıkmaktadır.

Erkek eşofman takımları için tavsiye edilen kumaş ile mevsime uygunluğun birlikte değerlendirilmesinde yarar olacaktır. Sonbahar ve kış dönemlerinde kullanılan kumaş ile ilkbahar ve yaz dönemlerinde tercih edilecek kumaşlar arasında ciddi farkların bulunması kaçınılmaz olacaktır. 
Kış dönemlerinde giyilecek erkek eşofman takımı için kumaş seçimi soğuğa karşı direnç gösterebilen ve kullanıcısını koruyabilen bir yapıda olmalıdır. Bunun için kalın pamuklu kumaşlar ile yün karışımlı ürünlerin tercih edilmesi doğru olacaktır. İlkbahar ve yaz dönemlerindeyse ince kumaş tercih edilmelidir. Yine pamuklu ve keten kumaşların ön planda tutulması gereken bu süreçte seçim terletmeyen ürünlerden yana olmalıdır. Kumaşın nefes alan yapısı kullanıcıyı sıcak yaz günlerinde ferah tutacak, terlemesini önleyecektir. Erkek eşofman takımları beden olarak da uygun tasarımlar olmalıdır. Ne sıkacak kadar dar ne de salaş bir görünüm ortaya çıkaracak kadar geniş olmamalıdır.

İki Renkli Eşofman Takımı İle Modayı Yakalayın

Spor giyimin en özel halkalarından biri olan ürünler, son dönemlerde hayli cazip hale gelen iki renkli eşofman takımı ile farklı bir evreye ulaşmıştır. Sokak modasının en özel halkalarından biri olarak değerlendirilen bu ürünlerde düz paça eşofman altı modelleri de kullanılmakta, eşofmandan da çok bir pantolon takımı havası yaratılmaktadır. 

Günlük yaşamda ve sportif etkinliklerde şık bir görünüm sunan iki renkli eşofman takımı, tarzına düşkün erkeklerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Özellikle düz paşa eşofman altı modelleri ciddi oranda talep görmektedir. Siz de sportif bir giyim sunan eşofman takımları arıyorsanız, en doğru adres Speedlife olacaktır.

neylenegiyilir

neylenegiyilir

yakın zamanda PAYLAŞILANLAR
GALERİ