MEVSİNE UYGUN TRENÇKOT KOMBİNLERİ

TESETTÜR TRENÇKOT MODELLERİ

Mevsim geçişlerinin en önemli dış giyim ürünlerinden biri olarak kabul edilen trençkot, sonbahar ve ilkbahar dönemlerinin vazgeçilmez tercihleri olarak öne çıkmaktadır. Mevsime uygun trençkot kombinleri son derece şık bir görünüm imkanı sunmaktadır. Mevsimlik ceket olarak tanımlanan trençkot modelleri, hem günlük hem de ofis ortamı için son derece idealdir. Trençkot tesettür giyim ürünü olarak da kullanılmaktadır. 

Trençkot Nedir? Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

Her dönem modası geçmeyen ve en cazip kıyafetlerden biri olarak kabul edilen trençkot, 1800’lü yıllarda subayların kullanımı için tasarlanan pardesüler olarak piyasa çıkmıştır. Geleneksel renk olarak hakinin kullanıldığı bu dönemlerin ardından yavaş yavaş halkın kullanımına geçen trençkot modelleri, günümüzün vazgeçilmezleri arasındaki yerini çoktan almıştır. 

Mevsim geçişlerinin en önemli sorunlarından biri hiç şüphe yok ki ani bastıran yağmurlar olmaktadır. Trençkot alınırken su geçirmez özelliğe sahip olup olmadığı kontrol edilmelidir. Dışı su geçirmez, içi astarlı modeller olarak tasarlanan ürünün hava koşullarına karşı korumayı sağlarken, kullanıcısını da terletmemesi gerekmektedir. Bu iki unsur arasındaki uyum, konforlu bir kullanımın anahtarı olacaktır. 

Trençkot Modelleri ile Son Derece Şık Kombinler Oluşturulabilmektedir

Trençkot modelleri sahibi olanlar, uzun uğraşlara gerek duymadan şık kombinler oluşturabilmektedir. Spor giyimi tercih edenler sweet ve kot pantolonla spor ayakkabı tercih ederek son derece uyumlu bir kombinle şıklıklarını pekiştirebilmektedir. Günlük kullanım için uygun olan bu trençkot kombinleri, aynı zamanda rahatlık da sunmaktadır. Bu kombinlerde botlar da şık bir görünüm yaratılması adına önemli bir detay olarak kullanılabilmektedir. 

Ofis ortamında kullanılmak üzere trençkot kombinleri oluşturmak isteyenlere ise kumaş pantolon ya da etek tercihini ortaya koymaktadır. Klasik bir görünüm elde etmek isteyenler için kalem etekler tavsiye edilirken, ofis yaşamı ve önemli toplantılar için son derece uyumlu bir kombin yaratılmış olacaktır. 

Trençkot tesettür giyim için de son derece ideal bir ürün olarak kabul edilmektedir. Normal kullanımda diz altı modelleri daha çok tutulurken, trençkot tesettür ürünlerinde topuk hizasına kadar uzanan modeller ön plana çıkmaktadır. Siz de trençkotlar ile rahat bir mevsim geçişi yaşamak istiyorsanız, Elören Giyim kreasyonlarını incelemenizde yarar olacaktır. 

neylenegiyilir

neylenegiyilir

yakın zamanda PAYLAŞILANLAR
GALERİ