Mavi Abiye Nasıl Kombinlenir?

MAVİ ABİYE MODELLERİ

Tesettür abiye modelleri için her dönem cazip renklerden biri olarak kabul edilen mavi, mükemmel kombin uyumu ile dikkat çekmektedir. Mavi abiye, hem aksesuarları çarpıcı bir şekilde ortaya koyabilmekte hem de birçok renk ile sorunsuz uyum sağlayabilmektedir. Tasarımlarında hakim renkler olan mavi tonlarını tercih eden Serra Abiye, bu alanda söz sahibi olma özelliğini sürdürmektedir. 

Abiye Elbise Modelleri için Mavi Renk Ne Anlam İfade Ediyor

Abiyeler için cazip renkler olarak kabul edilen siyah ve kahverengi, tahtını mavi ve tonlarına kaptırmış durumdadır. Son dönemlerde tasarlanan modellerde genellikle mavinin hakim renk olarak belirlenmesi, tesettür giyiminin farklı bir alanda yol aldığını ortaya koymaktadır. 

Başta tesettür abiye modelleri olmak üzere mavi renk tonlarına yönelmenin altında yatan en önemli neden, her türlü renk ile mükemmel uyum sağlayabiliyor olması olarak tanımlanmaktadır. Mavi abiye kombinleri oluşturulması sürecinde renkler üzerinde çok fazla kafa yorulmayacak olması, daha şık kombinlere imkan tanımaktadır. Son derece sıcak bir renk olan mavi, ilişki içinde olduğu tüm renkleri kendine uydurabilmektedir ancak, seçimlerin garanti altına alınmasını isteyenlere öneri, zıt renkler üzerinde durmaları olacaktır. 

Mavi Renkli Abiye Elbise Modelleri için Zıt Renk Kombinleri Tavsiye Edilmektedir

Mavi tonların ağırlıklı olduğu elbise modelleri için beyaz detaylar son derece şık bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Abiyelerde seçilen mavinin açık tonlarında belirlenen eşarp ya da şal da çok şık bir görünüm oluşturmaktadır. Siyah tek başına koyu ve sert bir renk olarak kabul edilse de mavi elbise ile birleştiğinde ortaya çok daha soft bir görüntü çıkmaktadır. Bu nedenle kıyafetlerde mavinin tonları tercih edildiğinde siyah şık bir ayakkabı son derece güzel bir görünüm ortaya çıkarmakta, gece kıyafetinin tamamlayıcı unsuru olmaktadır. 

Serra modelleri, son dönemlerde hayli ilgi gören ürünler arasında yer almaktadır. Mükemmel tasarımları ile tesettür abiye modelleri sunan Serra özellikle renkler arasında yakaladığı uyum ile dikkat çekmektedir. Siz de elbise modelleri arıyor, davetlerin en şık kadını olmak istiyorsanız Hülya Keser doğru adres olacaktır.

neylenegiyilir

neylenegiyilir

yakın zamanda PAYLAŞILANLAR
GALERİ