HÜLYA KESER GİYİM ÜRÜNLERİNDEKİ ABİYE ZARAFETİ

ABİYE

En çok tercih edilen tesettür abiye elbiseleri, farklı tarz ve tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Kol, omuz ve bel işlemeleri ile hareketlendirilen abiye modelleri, kullanıcısının yaş aralığına göre farklı tasarımlar olarak sunulmaktadır. Genç tesettür abiye seçimlerinde daha canlı ve parlak renkli tasarımlar tercih edilirken, orta yaş ve üzeri için abiye elbiseler daha hakim renkler ve sade tasarımlardan oluşmaktadır. 

Çok Satanları İncelemeden Abiye Seçimi Yapmayın

Her kadının kendine has tarzı ve benimsediği modeller olmasına rağmen abiye modelleri seçimi yapılırken çok satan ürünlere de bir göz atmakta yarar olacaktır. Aynı kategorideki kullanıcıların tercihleri, size de yön verebilmekte, hiç aklınızda olmayan ancak size çok yakışacak tasarımlara ulaşmanıza vesile olabilmektedir. 

Tesettür abiye elbiseleri seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Elbette ürünün tasarımı ve rengi belirleyici unsurlardan biri olacaktır ancak, doğru beden ölçüsü bulunmadığında tüm emek boşa gidecek, istenen ürüne ulaşmak mümkün olmayacaktır. İslami koşullara uygun tasarlanan abiye modelleri için kapalılık ön koşul olduğundan farklı dokunuşlar ile kıyafeti çok daha çekici hale getirmek mümkün olmaktadır. Elbiselerin yaka, bel, göğüs ve kol bölümlerinde yapılacak düzenlemeler, sıradan bir kıyafeti göz alıcı bir tasarıma dönüştürebilmektedir. 

Tesettür Abiye Elbiseleri için Önem Taşıyan Göğüs ve Kol Detayları 

Tesettür abiye elbiseleri, ön koşulların tanımlanmasının ardından detayları ile de dikkatlice seçilmelidir. Yakasında dantel kullanılan ve pileli balon kollara sahip siyah bir tasarım son derece çekici bir görünüm sunmaktadır. Tesettürlü kadınların öncelikli renk tercihlerinden olan zümrüt yeşili, kontrast renklerle yapılan omuz işlemesi ile mükemmel bir görünüm imkanı sunacaktır. 

Genç tesettür abiye modellerinde renk tercihleri öne çıkmakta, janjan kumaş son derece yakışan bir tercih olmaktadır. Kolları tüy detaylı, yaka ve bel bölgesinde ince işlemelerin yer aldığı tasarımlar, genç tesettür abiye modelleri için en çok tercih edilen modeller olarak dikkat çekmektedir. Tesettür alanında kendini kanıtlamış markalardan biri olarak kabul edilen, bu alanda son derece iddialı tasarımlara imza atan Hülya Keser giyim, her yaş ve kültür seviyesinden kadınlara hitap edecek abiye elbiseler ile hizmetinizdedir.

neylenegiyilir

neylenegiyilir

GALERİ