HASTANE ÇIKIŞI NE ZAMANA KADAR KULLANILIR?

Hastane çıkışı, anne adayı doğuma giderken bebekler için hazırlanmış olan ve içinde çeşitli bebek eşyaları bulunan setlere verilen isimdir. Zıbın, önlük, bere, pijama gibi bebek doğar doğmaz ona giydirilerek eşyalar ile hazırlanan hastane çıkışı, annelerin de hastanede işini büyük ölçüde hafifletmektedir çünkü ayrı ayrı alınması yerine tek bir set içinde bebeğin tüm ihtiyaçları karşılanabilmektedir. 

Yenidoğan bebek kıyafetleri ile hazırlanan hastane çıkışını, çocuk 2 ila 3 aylık olana kadar kullanılabilir. Zamanla bebek için çeşitli alışverişler yapılır, ihtiyaçlar belirlenir. Ancak yenidoğan bebek kıyafetleri belirli boyut ve kullanışlıkta olduğu için çıkış setleri bu anlamda oldukça kolaylık sunmaktadır. Bebeğiniz 2 aylık olana kadar hastane çıkış setleri rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Hastane Çıkışı Setleri Nasıl İçeriklere Sahiptir?

hastane çıkışı

Hastane çıkış setleri içinde neler olduğunu pek çok anne adayı ve anne bilmektedir. Bebek giyim örneklerinin en şirin içerikleri ile hazırlanan hastane çıkış seti genellikle 5’li ve 10’lu setler halinde hazırlanmaktadır. 5’li hastane çıkışı içinde genellikle; zıbın, önlük, eldiven, bere ya da pijama takımı bulunmaktadır. Genel itibariyle bebeğin doğar doğmaz giyebileceği kıyafet ve eşyaların olduğu 5’li setin yanında 10’lu seti de en fazla tercih edilen setler arasında yer almaktadır.

10’lu hastane çıkışı ise genellikle; battaniye, pijama takımı, eldiven, önlük, zıbın, bere, atlet gibi çeşitli eşyalar ile hazırlanır. Ayrı ayrı alınacak eşyaların tek bir set içinde hazır bir halde bulunması oldukça kullanışlı ve annelere de rahatlık verecek bir kullanım sunmaktadır. 

Bebek Giyim Dünyasındaki Dikkat Çeken Modeller

Bebek giyim dendiği zaman akla pek çok eşya ve kıyafet gelmektedir. Bebeklerin en temel ihtiyaçlarının da bulunduğu bebek giyim dünyası, pijamadan zıbına, kazaktan battaniyeye kadar çeşitli ürünlere sahiptir. Oldukça renkli ve sınırsız bir dünyanın kapılarını aralayan bebek giyim içinde hem kız hem erkek bebekler için kıyafet seçerken hiç zorlanmayacak, en sevdiğiniz modelleri rahatlıkla tercih edebileceksiniz. Hastane çıkışı setleri ve bebek giyim dünyasının en renkli modelleri için Koza Bebek sizinle.

neylenegiyilir

neylenegiyilir

yakın zamanda PAYLAŞILANLAR
GALERİ