DERİ YELEK NASIL KOMBİNE EDİLİR

deri yelek

Deri yelek, şık giyimi yaşam şekli olarak belirleyen kadınların vazgeçemedikleri kıyafetler arasında yer almaktadır. Deri yelek kombinleri doğru oluşturulduğunda son derece zarif bir görünüm ortaya çıkarmakta, kadınsı hatların daha da belirginleşmesine imkan tanımaktadır. Yelek modelleri arasında en sık tercih edilen türler arasında bulunan deri yelek modelleri seçimi de en az kombin oluşturulması kadar titiz bir süreç gerektirmektedir.

Deri Yelek Modelleri Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

İlk çağlardan bu yana kullanılan tek ürün olması bakımından son derece büyük önem taşıyan deri yelekler ile günümüzün en tarz tasarımları haline gelmiştir. Hemen hemen her türlü kombine uyum sağlayabilen, özellikle kadınlarda son derece zarif bir şıklık yaratan deri yeleklerin seçiminde titiz davranmak gerekmektedir. Deri son derece kıymetli bir ürün olarak kabul edilmekte, bu nedenle de sık sık suni deri ile karşı karşıya kalınmaktadır. Alınan ürünün gerçek deri olduğunu anlamak için uzman olmaya gerek bulunmamaktadır. Alırken yapılacak koku ve gözenek testi, gerçek ürüne sahip olunmasına imkan sağlayacaktır. 

Yelek modelleri için kesim son derece önemlidir. Alınacak ürünün üzerinize tam oturması için beden tercihinin doğru yapılması gerekmektedir. Aksi halde emaneten alınmış bir ürünü giyiyor izlenimi yaratabilirsiniz. Vücut ölçülerine tam oturan yelek modelleri, şıklığın garantisi olacaktır. 

deri yelek

Deri Yelek Kombinleri Oluşturmanın Yolu

Hemen hemen her kıyafet ile deri yeleklerle kombin oluşturmak mümkün kabul edilmektedir. Kombinlerin oluşturulmasında temel nokta nerede kullanılacağına karar vermek olmalıdır. Kot pantolon ve gömlek üzerinde son derece şık bir spor görünüm imkanı sunan deri yelek, zarif bir elbise üzerinde seksi ve kadınsı bir görünüm ortaya çıkaracaktır. 

Yelek modelleri, kıyafetin ana unsuru olarak kabul edilmemektedir. Bu nedenle diğer kıyafetlere uyum çok önemli kabul edilmektedir. Yelek kombinleri oluşturulurken, kıyafetin diğer parçaları kadar kullanılacak ayakkabı da son derece büyük öne taşımaktadır. Kot pantolon kullanılan kombinde spor ayakkabı öne çıkarken, elbise üzerinde kullanım için uzun deri çizmeler son derece kadınsı bir görünüm yaratacaktır. 

Siz de derinin zarafetini ve şıklığını üzerinizde yakalamak istiyorsanız Ello ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır. 

neylenegiyilir

neylenegiyilir

GALERİ