MİDİ BOY ELBİSE ALTINA NASIL AYAKKABI GİYİLİR?

MİDİ ELBİSE

Midi elbise modelleri, kadınların hem günlük yaşamda hem iş yaşamında hem de özel organizasyonlarda tercih ettiği kıyafetler olarak dikkat çekmektedir. Midi boy abiye elbise ile davetlerde şıklık yarışına dahil olmak son derece kolay olmaktadır. Ancak, günlük midi elbise ile abiye tarzlarının kombinlenmesinde ayakkabı seçimi büyük önem taşımaktadır. Günlük kullanım için çiçekli midi elbise tercih edenler, düz renklerde ve hareketsiz ayakkabılar giymelidir.

Midi Elbise ile Ayakkabı Uyumu 

Kadın giyim ürünleri arasında ayrı bir öneme sahip olan midi elbise rahatlık ve şıklığı birlikte sunması nedeniyle öncelikli tercihlerden biri olarak öne çıkmaktadır. Ancak, bu tarz kıyafetlerin tamamlayıcı unsuru doğru seçilmiş ayakkabı modelleri olmaktadır. Çiçekli midi elbiseler ile baharın canlılığını kış dönemine de yansıtmak mümkün olmaktadır. Bu tarz kıyafetlerin altına giyilecek ayakkabı seçimi yapılırken kesinlikle bilekten bağlamalı modellerden uzak durulmalıdır. Bilek kısmında yükseklik olan modeller ile ışıltılı, aksesuarlı seçimlerden uzak durmak da uygun kombin oluşturulması için gerekli koşullar arasındadır. 

Midi elbise, ten rengine yakın olan krem ve bej tarzı ayakkabılar ile son derece şık bir görünüm sunmaktadır. Günlük midi elbise ile sandalet, düşük tabanlı spor ayakkabılar ve hatta terlikler bile son derece uygun seçimler olacaktır. Bu tarz giyim şıklığın yanı sıra kadına günlük yaşamda rahatlık da sunacaktır.

Kış Dönemleri için Botlar ve Günlük Midi Elbise Modelleri

Günlük midi elbise modelleri kış dönemleri giyilecekse mutlaka bir bot ya da çizme ile kombinlenmelidir. Elbise ile yakın renk tonlarında çizme tercih edilmesi, boyun daha uzun gösterilmesi adına önemli bir ayrıntı olarak kabul edilmektedir. Bu yöntem, özellikle kısa boylu kadınların kullanması gereken bir ilizyon olarak görülmektedir.

Çiçekli midi elbise, dört mevsim kullanılabilen ürünler arasındadır. Yaz dönemlerinde sandalet ile bütünleştirilen elbise, kış dönemlerinde ise sade renklerin hakim olduğu çizmeler ile tamamlanmalıdır. Midi boy abiye elbise altına ayakkabı seçimi günlük kullanıma oranla çok daha kolaydır. Burada da bilek bölgesinde gereksiz hareketliliğin olmadığı topuklu ayakkabı ya da çizmeler doğru bir tercih olacaktır. Midi boy abiye elbise ile ayakkabı uyumu sağlanırken renk tercihlerine dikkat etmek gerekmektedir. Siz de elbisede midi modelleri tercih ediyorsanız, şık tasarımları ile Deep Atelier ürünlerini incelemenizde yarar olacaktır. 

neylenegiyilir

neylenegiyilir

GALERİ