HAREKETLİ MİNİKLERİN DOĞUMUNA ÖZEL KIZ BEBEK HASTANE ÇIKIŞI

YENİDOĞAN HASTANE ÇIKIŞI

Hastane çıkışı seti, aileye yeni katılacak bebek için yapılan en gerekli ve en heyecan verici alışveriş olarak kabul edilmektedir. Hastane çıkışı, bebeğin dünyaya gelmesinin hemen ardından ihtiyaç duyacağı tüm kıyafet ve aksesuarların yer aldığı set olarak hazırlanmaktadır. Yenidoğan hastane çıkışı setlerinin yedekli olarak alınması, özellikle sezaryen yöntemiyle yapılan doğumlarda hastanede kalış süreci uzayacağı için yararlı olacaktır. Bunun için daha fazla ürün barındıran 10lu hastane çıkışı uygun olacaktır.

Yenidoğan Hastane Çıkışı Setlerinde Neler Bulunmalı?

Yenidoğan hastane çıkışı, aileye yeni katılacak bebeğin ihtiyaçlarının karşılanması adına son derece önemlidir. Doğumun yaklaşması ile birlikte başlayan alışveriş telaşının ilk sırasında yer alan hastane çıkışı, eksiksiz olmalı, bebeğin tüm ihtiyaçlarını bulundurmalıdır. Set içinde kesinlikle bebeğin ilk kıyafetleri olan bady, zıbın ve tulum bulunmalıdır. Bu kıyafetler, bebeğin doğumunun hemen ardından kullanılacak ürünler olarak dikkat çekmektedir. 

Hastane çıkış seti içinde bu kıyafetlerin yanı sıra mutlaka eldiven bulunmalıdır. Çoğu bebek dünyaya tırnakları uzamış olarak gelmektedir. Doğduğu anda bebeğin tırnakları kesilmeyeceği için eldiven ile koruma altına alınmalıdır. Her bebek, doğumdan hemen sonra hareketlenmekte ve uzayan tırnakları ile kendine zarar vermektedir. Eldiven, bebeğin kendine zarar vermesinin önüne geçen özel bir aksesuar olarak kabul edilmektedir. 

Hastane çıkışı içinde çorap, şapka, önlük ve battaniye mutlaka yer almalıdır. Bebek kış dönemi dünyaya gelmiş ve hava soğuksa yelek ve hırka gibi destek kıyafetlerinin bulunmasında da yarar olacaktır.

Hastane Çıkış Seti Kaliteli Ürünlerden Oluşmalıdır

Hastane çıkış seti kesinlikle kaliteli ve sağlıklı ürünlerden oluşmalıdır. Bebek, dünyaya gelişimini tam anlamıyla tamamlamadan gelmektedir. Son derece hassas olan cildinin dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan ürünler tamamen doğal olmalı, sağlıklı malzemelerden üretilmelidir. 10lu hastane çıkışı içinde yer alan tüm kıyafetlerin ve aksesuarların pamuklu kumaş kullanılarak üretildiğinden emin olmak gerekmektedir.  

Yenidoğan hastane çıkışı setlerinde yer alan ürünlerin antibakteriyel özellik taşıması, bebekte alerjik reaksiyonların gelişmesinin önlenmesini sağlamaktadır. Kıyafetlerin üretim aşamasında kimyasallara maruz kalmaması da gerekmektedir. Dünyaya merhaba demeye hazırlanan bebek için eksiksiz bir hazırlık anlamına gelen 10lu hastane çıkışı alınmak isteniyorsa, Çıldırıns ürünlerini incelemekte yarar olacaktır. 

neylenegiyilir

neylenegiyilir

GALERİ