ERKEK KLASİK GÖMLEK MODELLERİ İLE HER ANDA ŞIKLIĞI YAKALAYIN

ERKEK KLASİK GÖMLEK MODELLERİ

Erkek klasik gömlek modelleri, günün her anında şıklığın yakalanmasını sağlayan kıyafetler olarak ön plana çıkmaktadır. Günlük yaşamda değişken tercihler yapılsa da iş yaşamı ve toplantılar için beyaz klasik gömlek vazgeçilmezlerden biri olarak kabul edilmektedir. Erkek siyah gömlek ise genellikle spor giyimde tercih edilen ürünler arasındadır. 

Erkek Klasik Gömlek Günlük Yaşamın Vazgeçilmezleri Arasında Yer Almakta

Erkek klasik gömlek, uzun bir süre yalnızca iş yaşamında ve resmi giyim tarzında tercih edilen bir kıyafet iken, günümüzde her alanda kendine yer bulan ve vazgeçilmezler arasına giren bir ürün haline gelmiştir. Doğru seçim yapıldığında ve doğru kombin oluşturulduğunda sona derece etkili ve şık bir görünüm oluşturan beyaz klasik gömlek seçimi son derece titizlik gerektiren bir süreç olmaktadır.

Erkek klasik gömlek seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken unsurların başında bedene uygun ürünlerin alınması olmalıdır. Vücut ölçülerine uygun olmayan gömlekler, kullanıcısını çok kötü gösterecektir. Bu nedenle bedene tam oturan, ancak sıkmayan modellerin tercih edilmesi yararlı olacaktır. Ayrıca, gömleğin yakası da çok önemli bir detay olarak kabul edilmektedir. Yaka, mutlaka yüz tipi ile uyumlu olmalıdır. 

Erkek Uzun Kollu Gömlek Modelleri ile Tarzınızı Ortaya Koyun

Erkek uzun kollu gömlek modelleri bu kıyafet tarzındaki en doğru seçim olmaktadır. Sık yapılan hatalardan biri olan kısa gömlekler erkeklerin son derece itici ve rüküş görünmelerine yol açmaktadır. Yaz dönemlerinde de olsa gömlek tercihi yapılıyorsa mutlaka erkek uzun kollu gömlek modelleri seçilmeli, gerektiğinde bir ya da iki tur kollar sıvanmalıdır. Erkek uzun kollu gömlek modelleri için kol boyu da büyük önem taşımaktadır. Kol boyu ceket manşetinden bir santimetre uzun olmalı ve bileğin başladığı yerde bitmelidir. Çok uzun ya da kısa kollar itici bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. 

Erkek siyah gömlek modelleri ile şık spor giyim tarzı ile karizmatik resmi kombinler oluşturmak mümkündür. Erkek siyah gömlek ile kombinin diğer parçalarının da aynı renkte olduğu tarz son derece etkili bir giyim şekli olarak kabul edilmektedir. Siz de beyaz klasik gömlek modelleri ile şıklığı yakalamak istiyorsanız, Morven kreasyonlarını incelemenizde yarar olacaktır. 

neylenegiyilir

neylenegiyilir

yakın zamanda PAYLAŞILANLAR
GALERİ